Malé dračí lodě

Logo - Malé dračí lodě Logo - Malé dračí lodě
 

Co nabízíme?

Jako jediná firma v ČR se specializujeme na organizování teambuildingových akcí na malých dračích lodích, tyto lodě jsou pro 12 lidí, včetně bubeníka a kormidelníka. Kormidelník je vždy proškolená osoba z týmu zkušených spolupracovníků.

Nabízíme zorganizování závodu, či projížďky na dračích lodích nejen na teambuldingových akcích, ale i v rámci firemních oslav, či jen tak pro radost.

Akci Vám sestavíme „na klíč“ dle vašich přání a požadavků. Z pravidla se jedná o následující: pronájem lodí, organizace závodů, či projížďky, doprava lodí na místo určení, vyznačení startu a cíle na vodní hladině bójemi, zapůjčení záchranných vest všech velikostí, možnost přistavení mobilního nástupního mola, zajištění moderátora celé akce, který má velké zkušenosti s moderováním dračích akcí, ale i možnost připravení cateringu pro účastníky.

Možností je samozřejmě i zapojení klasických „velkých“ lodí do Vašeho programu.

O bezproblémový chod celé akce se postará tým spolupracovníků, kteří mají s organizací takovýchto akcí velké zkušenosti.

Požadavky na zorganizování akce:
Vodní plocha, alespoň 200m dlouhá a minimální šíře 25m. Hloubka stačí cca 2m. Závod se může uskutečnit i na tekoucí vodě. Dobrý přístup k vodní hladině, pro snadnější manipulaci s lodí na břehu. Parta minimálně 16 lidí, kteří si chtějí změřit síly v tomto parádním vodním sportu.